Zwiąż mnie, czyli wiązane buty

Zwiąż mnie, czyli wiązane buty

Wiązane buty

Nadszedł sezon w którym najbardziej pokochałyśmy wiązane buty. Nie ma to znaczenia czy są to szpilkibotki czy balerinki, najważniejsze, aby miały długie sznurki i można je swobodnie wiązać. Swego czasu wszyscy wybierali obuwie, które wkłada się na nogi jak najszybciej, ponieważ mało kto lubił wiązać sznurówki, teraz sytuacja zmieniła się wręcz diametralnie.

Obuwnicze nowości

Sznurowanie, przekładania, kokardki, wstążki to obecnie największy hit jeśli chodzi o obuwnicze nowości. Im dłuższe sznurki tym lepiej. Co w wiązaniu jest tak interesującego? Otóż samo sznurowanie mimo, że może wydawać się dość żmudnym zajęciem, niezwykle pięknie ozdabia nasze nogi i dodatkowo je wydłuża. Oplatanie można indywidualnie dostosowywać do swojej nogi czy stopy, a finezja i wprawa w sznurowaniu stanowi przepiękną ozdobę dla nóg, szczególnie w tej cieplejszej porze roku jaką jest lato. Długie sznurowadła dosięgły w tym sezonie rangi biżuterii. Na opalonych nogach sznurowane sandałki wyglądają wręcz obłędnie.

„Zwiąż mnie” od teraz będzie bardziej kojarzone z wiązaną balerinką niż z filmami Almadovara. Cóż, w końcu i jedno i drugie to prawdziwa sztuka ;)

Garść inspiracji:

Buty wiązane - inspiracje

Love

Buty wiązane - baleriny

Sweet color

Kolorowe wiązane buty

Sandały wiązane - wersja ciemna

Buty wiązane - sandały
Sandały wiązane - wersja jasna

Buty wiązane - sandały szare
Sneakersy z kokardą

Buty wiązane z kokardą
Botki wiązane

Buty wiązane - botki

Źródło zdjęć: Internet