Relacja z Fashion Philosophy Fashion Week Poland 2016

Relacja z Fashion Philosophy Fashion Week Poland 2016

Fashion Week Poland 2016

W dniach 21-24 kwietnia odbyły targi Fashion Philosophy Fashion Week Poland 2016. To jedna z najbardziej znanych imprez branży modowej w Polsce, która w tym roku miała swoją 14 edycję. Byliśmy tam, aby zainspirować się dla naszych klientek. Sprawdziliśmy jakie panują trendy i co do zaoferowania mają projektanci. Pokazy, co prawda bardziej ukierunkowane są na odzież, biżuterie i dodatki niż na obuwie, jednak aby oferować naszym klientkom wspaniałe buty, śledzimy trendy i dobieramy asortyment, który będzie komponował się do aktualnych trendów odzieżowych.

W tym roku impreza rozpoczęła się małymi perturbacjami. Do ostatniej chwili stała pod znakiem zapytania, bo jak informowały media i sami organizatorzy, wystąpiły problemy natury finansowej. Jednak wszystko dobrze się zakończyło, a jedynym skutkiem było dwugodzinne opóźnienie startu imprezy.

Nas jednak te problemy nie interesują, ponieważ dla nas najważniejsze są doznania estetyczne i skupienie na tym co najważniejsze – moda! A w tym obszarze działo się wiele. Pełna lista projektantów była bardzo długa, a my wspomnimy to tych, którzy zainspirowali nas najbardziej, czyli KĘDZIOREK, MARTA KUSZYŃSKA oraz gwiazda pokazów i laureatka nagrody za wybitne osiągnięcia w świecie mody, złotego Flaminga, Eva Minge.

Kolekcje polskich projektantów

Kolekcja Joanny Kędziorek podobała nam się ze względu na jej stonowaną kolorystykę – beże, szarości i czerń. Kolory klasyczne jednak dla nas ciekawe jest to, że można te kreacje łączyć z odważnymi butami i kolorami dostępnymi w asortymencie naszego sklepu. To jest coś co nas inspirowało.

Fashion Philosophy week Poland 2016 - Joanna Kędziorek

Marta Kuszyńska zauroczona nas swoimi pastelowymi, ale odważnymi kolorami, które chętnie zestawimy z czymś bardziej klasycznym z naszej kolekcji.

Fashion Philosophy Fashion Week Poland 2016 - Marta Kuszyńska

Eva Minge pokazała natomiast kolekcję w której każda znajdzie coś dla siebie, niezależnie od stylu jaki lubi. To niezwykłe przedsięwzięcie, aby w jednej kolekcji pokazać taki przekrój możliwości projektantki. Dla nas, to niesamowita przyjemność, że chcąc dopasować buty do całek kolekcji, moglibyśmy pokazać pełen przekrój asortymentu naszego sklepu.

Fashion Philosophy Fashion Week Poland 2016 - Eva Minge

Oprócz części pokazowej, na targach można było dokonać zakupów bezpośrednio od producentów niezwykłej odzież. Jako, że obraz powie zdecydowanie więcej niż słowa, zobaczcie co można było zobaczyć na 14. Edycji Fashion Philosophy Fashion Week Poland.

FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2016 - 1

FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2016 - 2

FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2016 - 4

FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2016 - 3 FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2016 - 6

FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2016 - 5 FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2016 - 8

FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2016 - 7 FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2016 - 10

FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2016 - 9

FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2016 - 11